Автотехнічна експертиза, проведення незалежної експертизи ДТП в Києві | Головна


ВИДИ ЕКСПЕРТИЗ

види експертиз

Автотехнічна експертиза

На жаль, іноді водії потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди. Часто це буває не з власної вини. Київська незалежна судово-експертна установа готова прийти Вам на допомогу у цій ситуації та виконати швидко, якісно й ефективно автотехнічну експертизу, яка допоможе встановити достовірний перебіг подій.

  

Автотехнічна експертиза займається проведенням цілого ряду комплексних заходів, головною метою яких є виявлення обставин ДТП і винуватця. Саме від професійного підходу спеціалістів такої експертизи залежить підсумкове рішення, яке буде прийняте судом та страховою компанією.

   

Проведення автотехнічної експертизи полягає в наступних дослідженнях:

- технічний аналіз стану транспортного засобу (далі - ТЗ), встановлення його несправностей, які загрожували безпеці руху, причин їх утворення та часу виникнення; визначення механізму впливу несправності на виникнення та розвиток пригоди;

- встановлення механізму ДТП та її елементів: швидкості руху (при наявності слідів гальмування та за пошкодженнями), гальмового та зупинного шляхів, траєкторії руху, взаємного розташування ТЗ, особливості погодних умов і рельєфу та інших просторово-динамічних характеристик пригоди;

- встановлення відповідності дій водія ТЗ у даній дорожній ситуації технічним вимогам Правил дорожнього руху, наявності у водія технічної можливості запобігти пригоді з моменту виникнення небезпеки, відповідності з технічної точки зору дій водія вимогам Правил дорожнього руху, а також встановлення причинно-наслідкового зв'язку між діями водія та ДТП.

  

До об'єктів дослідження відносять транспортні засоби, а також їхні уламки, що безпосередньо брали участь у процесі ДТП. Поряд із показами свідків транспортної пригоди, а також самих її учасників, експертиза допоможе створити беззаперечну базу доказів для справедливого вирішення судової справи.

   

Київська незалежна судово-експертна установа – це колектив високопрофесійних фахівців з багаторічним досвідом і необхідним багажем знань. Нам можна довірити виконання експертизи щодо найскладніших ДТП. Будьте впевнені, що висновок експерта буде об’єктивним і Ви отримаєте його в стислі терміни.

  

Вартість експертизи залежить від складності справи та кількості поставлених перед експертом питань.

     

Сподіваємось, що незалежна експертиза, виконана нашими фахівцями, допоможе Вам у відстоюванні Ваших інтресів.

  

Автор: Олександр Семенюк