Пожежно-технічна експертиза, проведення незалежної пожежно-технічної експертизи в Києві | Головна


ВИДИ ЕКСПЕРТИЗ

види експертиз

Пожежно-технічна експертиза

Київська незалежна судово-експертна установа пропонує проведення всіх видів судових експертиз, у тому числі пожежно-технічну експертизу на замовлення своїх клієнтів у Києві та інших містах України. Наша установа має значний практичний досвід, який дозволяє нам ефективно, якісно та у короткі терміни виконувати замовлення на проведення експертизи.

Пожежа - це рідко стихійне лихо, частіше це чиясь помилка, недотримання правил безпеки, а можливо, і злочинний намір. Виявити причину пожежі та встановити винуватця - складна задача. Адже під час пожежі практично всі сліди знищуються вогнем.

Сучасна наука надає можливість встановити реальну картину подій, відновити сліди злочинів. І в нашій команді є люди, які знають і володіють новітніми методами та можуть ефективно провести пожежно-технічну експертизу. Їхній досвід у дослідженні пожеж дозволяє встановлювати причину загоряння не тільки в житлових будинках, але й у виробничих приміщеннях, на об'єктах транспорту і т. і.

Ми пропонуємо якісне та оперативне проведення пожежно-технічної експертизи, що передбачає з’ясування наступних питань:
- визначення причин, умов та процесів виникнення пожежі;
- визначення часу та шляхів розповсюдження пожежі;
встановлення обставин виникнення та розповсюдження пожежі в рамках розслідування (судового розгляду) як кримінальних, так і цивільних справ;
- оцінка умов, засобів і способів гасіння пожежі;
- відповідність технічного стану об'єкта протипожежним нормам.

Під час розслідування причин виникнення пожежі не варто покладатися лише на висновки державних установ - їх оцінка не завжди об'єктивна, повна і оперативна. Збитки від пожежі можуть бути значними, тому звичайно виникають питання з приводу їх відшкодування. Отримавши результат незалежної пожежно-технічної експертизи як офіційний доказовий документ, можна розраховувати на врегулювання спірних питань щодо відшкодування збитків.

Варто зазначити, що послуги недержавних пожежних експертів стають все більш затребуваними: фахівці мають високий професійний рівень, дослідження проводяться в мінімальні строки, вартість експертизи - в розумних межах. Своєчасне та оперативне проведення пожежно-технічної експертизи дозволяє встановити об'єктивні причини загоряння, виявити винуватця пожежі та визначити позовні вимоги.

Послуги незалежної експертизи надаються як організаціям, так і громадянам. Звертайтесь до Київської незалежної судово-експертної установи і наші експерти нададуть вам допомогу на високому професійному рівні.